ביטוח ללקוחות פרטיים

בכל שלב וצורך בחיים, אנחנו כאן בשבילך!

 

החיים הם מעגל המתפתח ונע מגיל הינקות ועד לגיל השיבה, כאשר בכל שלב וגיל נדרש האדם להגנות כנגד אירועים שונים. אירועים אשר רובם המכריע מתרחשים ללא הכנה מוקדמת וכרוכים בהוצאות כספיות אדירות.

הגנות אלו הם הביטוחים השונים, הכוללים ביטוחי רכוש (דירה, רכב), ביטוחי חיים, ביטוחים פנסיוניים, ביטוחי אובדן כושר עבודה, ביטוחי בריאות וביטוח סיעודי.

מטרתם היא להבטיח מתן פיצויים כספיים כנגד מקרים כמו גניבה, תאונה, מחלה, נכות או חלילה מוות. רכישת הביטוח המתאים תשמור על נכסיו, הכנסותיו וזכויותיו של המבוטח, וכן תשמור על רמת החיים שאליה הייתה רגילה המשפחה טרם קרות המקרה הביטוחי.  

לאותם ביטוחים "מסורתיים" מצטרפים גם פתרונות פיננסיים מתקדמים, המהווים חלופה אטרקטיבית לכספים ששוכבים בעו"ש או בפיקדונות בבנקים, המניבים תשואה כמעט אפסית בסביבת ריבית נמוכה.

כאן מטרת הפוליסות הפיננסיות היא לאפשר לאדם הפרטי לעשות הרבה יותר עם הכסף שלו ולהפוך אותו למקור הכנסה נוסף לצורך מימוש חלומות: רכישת דירה, רכב חדש, טיול נכסף בעולם, סגירת משכנתא, חתונה קרובה, עזרה לנכדים, לילדים, או כל מטרה אחרת.  

אתם כבר מבינים כי לכל אדם ולכל משפחה צרכים ביטוחיים שונים ואף לא מעט שאיפות, אולם בצד אלה קיימות מעת לעת התלבטויות. למשל, האם יש לנו את כל הביטוחים הנדרשים? האם הביטוחים שרכשנו בעבר מתאימים לשינויים שעברנו בחיים? ואולי בכלל יש לנו יותר מדי ביטוחים ואפשר לחסוך בהוצאות הכספיות?

ההתלבטויות הללו לגיטימיות ומובנות. אנו, ב"נתן יוכל – ביטוח, פנסיה ופיננסיים", מכירים אותן ואפילו מעודדים את לקוחותינו לשאול ולהבין יותר על נחיצות הביטוחים האישיים והמשפחתיים.  לכן גם הקשר שלנו עם לקוחותינו מבוסס על אמון הדדי:  כמו שאנו עושים הכול למענם, הם מאמינים במקצועיות, בניסיון, בהוגנות ובנאמנות שלנו. 

הודות לכך, ניתנת לנו הזכות כבר 70 שנה להעניק ביטחון, רווחה ושקטי נפשי לדורות של משפחות. לייעץ, לסייע ולעמוד לצדן ברגע האמת, בכל שלב וצורך במעגל החיים.