ביטוחים
לחברות

בביטוח החברה, אתה חייב מקצוענים לצדך.


לנהל חברה או ארגון עסקי זה לא דבר פשוט. נהפוך הוא. מדובר ב"כאב ראש" הנוגע  לאלף ואחד נושאים, שבאחריות המנהל.

אותם נושאים רק מתעצמים ככל שהחברה גדולה יותר ומורכבת יותר, בין אם בתחום הייצור, בין אם בתחום השירותים ובין אם בתחומים אחרים.

בתוך כל המשימות היומיומיות שעמן מתמודד המנהל כדי למקסם רווחים ולעמוד ביעדים העסקיים, מוטלת עליו גם האחריות לדאוג כי החברה תהיה מוגנת מפני חשיפה לסיכונים אפשריים.

סיכונים אלה נובעים מתחום פעילותה, מהתנהלותה השוטפת ומצרכיה הקבועים והמשתנים של החברה, לרבות הבטחת זכויותיהם של העובדים לביטחון, לרווחה ולעתיד פנסיוני, חלקן על-פי חוק וחלקן על-פי מדיניות החברה. 

נשמע מסובך? מסתבר שהחיים שלך יכולים להיות הרבה יותר פשוטים וקלים.

כדי להסיר ממך את הדאגה ולו בתחום קריטי כמו ביטוח, וכדי שתוכל להתפנות לקידום העסק בראש שקט, אנו ב"נתן יוכל – ביטוח, פנסיה ופיננסיים", עומדים לרשותך.  

המשרד מונה  צוות מקצועי, מנוסה ומיומן בביטוחי חברות וארגונים עסקיים, ונושא עמו רקורד של כ-70 שנה במגוון תחומי הביטוח – הפיזי, הקנייני והפנסיוני.

לאורך שנות פעילותנו הרבות הוכחנו ב"נתן יוכל – ביטוח, פנסיה ופיננסיים" את יכולותינו המקצועיות הגבוהות ואמינותנו חסרת הפשרות, במתן מעטפת כוללת של פתרונות לכל חברה, בכל תחום והיקף פעילות, בהתאם לדרישותיה ולצרכיה הייחודיים.  

בהתאם לתפיסת ה-TAYLOR MADE, אנו מתאימים את הפתרונות לפרופיל ולמאפיינים של החברה, תחת קו מנחה אחד: מתן הכיסויים הטובים ביותר, במחירים האטרקטיביים ביותר ובשירות שאין לו תחרות - אישי, מסור, זמין ומחויב.

הודות לכך אנו זוכים לאמון רב ממגוון רחב מאוד של לקוחות עסקיים, היודעים כי כאן, אצלנו, יש להם עסק עם מקצועניים בביטוח, פנסיה ופיננסיים.