ביטוח לחברות הייטק

בתעשיית עתירת ידע, אתה חייב סוכנות עתירת ניסיון.

 

עולם ההיי-טק הישראלי כולל מגוון רחב של חברות מתקדמות, הנמצאות בשלב הזנק (סטארט-אפ) או הבגרות: חברות תוכנה, חומרה, ביוטק, אינטרנט, ניו-מדיה ועוד, הפועלות בחלקן בזירה המקומית בלבד ובחלקן בזירה הבין-לאומית.  

ככל שהשונות ביניהן גדולה, הפתרונות הביטוחיים חייבים להיות מקצועיים ומדויקים לצורכי כל חברה, בהתאם לפרופיל ולמאפיינים שלה. לדוגמה: חברת חומרה בין-לאומית אינה דומה לחברתIT  מקומית, או להבדיל חברת פיתוח שצוות עובדיה הוא In House לעומת חברה הנשענת ברובה על צוותי Out Sourcing.

על רקע השונות הגדולה, קיימים מגוון רחב של סיכונים ביטוחיים העומדים לפתחה של כל חברת היי-טק, בין אם סיכונים המאפיינים גם חברות בענפים אחרים, כמו נזקי רכוש, חבות מוצר או אחריות נושאי משרה, ובין אם כאלה המיוחדים ברובם לפועלים בתעשייה זו, כמו קניין רוחני ותקיפות סייבר.

המפתח למתן המענה הביטוחי הנדרש עבור החשיפות הביטוחיות, מורכבות יותר או פחות, טמון קודם-כל באפיון צרכים מפורט של החברה לאורך שלבי פעילותה: התכנון, הפיתוח, הייצור, הייעוץ ו/או השיווק, תוך איתור ומיפוי הסיכונים שאליהם חשופה החברה בכל שלב. בהתאם לכך, נבנית חבילת פתרונות אישית לחברה, לרבות פתרונות יצירתיים ומשולבים, או במילים אחרות: מטריית הביטוח האופטימלית ככל הניתן.

כאן, אנו במשרד "נתן יוכל – ביטוח, פנסיה ופיננסיים" נכנסים לתמונה. עם ניסיון עצום של 70 שנה בביטוח, יכולות מוכחות והיכרות מעמיקה עם התחומים השונים, ערוך המשרד לתת לכל חברה וחברה מענה ביטוחי כולל תחת קורת גג אחת, על-פי הדרישות הייחודיות ותוך מתן שירות אישי בכל עת ולכל צורך.

זה הזמן להצטרף למעגל חברות ההיי-טק שמצאו אצלנו ב"נתן יוכל - ביטוח, פנסיה ופיננסיים" את ההיי-טק של עולם הביטוח - חבילת הפתרונות הנכונה והמתקדמת ביותר עבורן.