ביטוח לעסקים קטנים

דואגים בגדול לעסק הקטן שלך.

 

בישראל פועלים מעל חצי מיליון עסקים קטנים, כמו לדוגמה צימרים, מספרות ומכוני יופי, בתי מלאכה, חנויות מסחר, משרדים, גני ילדים פרטיים ועוד.

לכל אחד מאותם עסקים צורך בהגנה ביטוחית, שמטרתה למנוע את חשיפת בעליהם להפסדים בהיקפים כספיים גדולים בקרות מקרה ביטוח.

הכוונה ב"מקרה הביטוח" היא לנזקים ישירים או עקיפים הנגרמים למבנה העסק עצמו, לתכולה שבו או לעובדים בו, כתוצאה מפריצה, מגניבה, משריפה, מתאונת עבודה ועד לתקיפות סייבר, בבתי עסק אשר חלק נכבד מפעילותם מתבססת על טכנולוגיה ואינטרנט.

למקרים ביטוחיים אלה מתווספים היבטים נוספים אשר יש לקחת אותם בחשבון. למשל, ביטוחים אישיים הנוגעים לבעל העסק על-מנת לשמור על הכנסתה השוטפת של משפחתו חלילה במקרה של תאונה, מחלה או פטירה, ובמקרה של מספר שותפים בעסק - הבטחת הזכויות הכספיות בעת פירוק השותפות מסיבות שונות.

עם החלת חוק פנסיית החובה על עצמאיים ושכירים כאחד, גם האחריות הנוגעת לביטוח הפנסיוני חלה על בעל העסק. כאן המדובר בהפקדות שוטפות לתכנית פנסיונית עבורך ועבור עובדיך וכן בחינת החיסכון בקרן השתלמות, המקנה הטבות מס לעצמאיים.

עכשיו, כאשר מפת הצרכים הביטוחיים מולך, בעל העסק, כדאי שתפנה אלינו ל"נתן יוכל – ביטוח, פנסיה ופיננסים", וביחד נבנה את חבילת הפתרונות אשר תמנע ממך ברגע האמת עוגמת נפש, הוצאות כספיות גבוהות ואובדן רווחים.

צוות המשרד שלנו, הפועל בתחום הביטוח כבר 70 שנה, יעזור לך לבחור את מה שהכי נכון עבורך - וחשוב לנו להדגיש: אך רק לפי הרצונות שלך. בשביל זה, אנחנו כאן... ותמיד לשירותך.